2-color sheet-fed offset printing machi WIN PC52-2

23.500 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
2010
Година на производство
Користени
Вид на понуда
Keselingstr 2, 49809 Lingen, DE
локација

машина за

тип на машина
2-color sheet-fed offset printing machi
Производител
WIN
модел
PC52-2
Година на производство
2010
состојба
одличен (користен)

Цената и локацијата

цена
23.500 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
Keselingstr 2, 49809 Lingen, DEГерманија
повик

Преглед на

оглас проект
A3709936
последен пат ажурирани
на 05.04.2018
Гледано
9153 импресии

ОПИС


2-color sheet-fed offset printing machine
Make WIN Type PC52-2
Year of construction 2010
Under power can be visited
Location Dinslaken
Gotzq0u9q
Paper size mm 520x375
minimum paper size 200x155
Print speed 3000-12000 sheets per hour
with register remote adjustment including scale depositor and suction belt table optical camera supported register punch


Продавачот

Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister

Лице за контакт:Frau Daniela Burrichter

Keselingstr 2

49809 Lingen , Deutschland

Последна онлајн: Минатата недела

регистриран од: 2016

5 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: 0171 3227109
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  0171 3227109
  Лице за контакт:
  Госпоѓица Daniela Burrichter
  машина за проект:
  A3709936 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу