CNC-Maschinen und Roboter

тип

онлајн аукција

почеток - крајот

29.08.2017 10:00 - 26.09.2017 14:00

Место

Weilheim Teck
Deutschland
 
Опис на аукција

Ca. 30 Positionen: Große Auswahl an CNC-Drehmaschinen, CNC-Bearbeitungszentren, Fräsmaschinen & vieles mehr.

Surplex GmbH

Место

40472 Düsseldorf
Nordrhein-Westfalen Германија

контакт

телефон: 0211 / 422737-63
Лице за контакт: Thomas Reichelt
интернет: Surplex GmbH
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу