Tools, construction materials and various stocklots

тип

онлајн аукција

почеток - крајот

03.11.2017 00:00 - 15.11.2017 14:00

Место

9140 Elversele
Belgien
 
Опис на аукција

Online auction of tools, construction and garden tools and materials and various stocklots,
such as pneumatic, electrical and handtools, garden tools, automotive tools, cabinets, IT serverracks and cables, packing materials, ... due to stockliquidation.
Almost all goods and materials are unused and in original packaging.

Dimatrading BVBA

Место

9140 Elversele
Белгија

контакт

телефон: 0032 / 476 220354
Лице за контакт: Dirk Maes
интернет: Dimatrading BVBA
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу