SEFA Spiegel- und Flachglas GmbH

тип

онлајн аукција

почеток - крајот

20.04.2018 09:00 - 22.05.2018 09:00

Место

90584 Allersberg
Deutschland
 
Опис на аукција

137 Positionen, u.a. PKW VW Caddy, Scheibenwaschanlage SCV WM1, Gas-Gabelstapler Hyster 6.00 u.v.m

Hämmerle GmbH & KO. KG

Место

84174 Eching
Bayern Германија

контакт

телефон: 08709 / 9499020
Лице за контакт: Peter Hämmerle
интернет: Hämmerle GmbH & KO. KG
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу