Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör, Juni 2018

тип

онлајн аукција

почеток - крајот

01.05.2018 00:00 - 26.06.2018 10:00

Место

01665 Klipphausen
Deutschland
 
Опис на аукција

Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör, Juni 2018

Höchsmann GmbH

Место

01665 Klipphausen
Sachsen Германија

контакт

телефон: +49 35204 / 770695
Лице за контакт: Cornelia Kaluza
интернет: Höchsmann GmbH
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу