Clerk / Teigabwieger Kemper Imperator II

1999
Година на производство
Користени
Вид на понуда
D - Nordrhein-Westfalen
локација

машина за

тип на машина
Clerk / Teigabwieger
Производител
Kemper
модел
Imperator II
Година на производство
1999
состојба
користен
Good condition

Цената и локацијата

локација
D - Nordrhein-Westfalen
повик барање цена

Преглед на

оглас проект
A3224954
последен пат ажурирани
на 04.01.2018
Гледано
63721 импресии
Прашањата

ОПИС

Kemper Emperor 2
 
Abwieger manufacturer: Kemper
Type: Emperor II
Year of manufacture: 10 / 99 400 volts 50 Hz
fully functional
Tested and cleaned

See detail BB´s image
Article Nr: BT20121602
We have a wide range of bakery machines.
Boeqdht0

Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.


Продавачот

BackTim Bäckereimaschinen Handel

Лице за контакт:Herr Temur Güzel

Grosser Teil 6

32130 Enger, Deutschland

Последна онлајн: Вчера

регистриран од: 2013

199 реклами на интернет

Firma BackTim Bäckereimaschinen Handel

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: 05224 9769239
  факс: 05224 9395295
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  05224 9769239
  Лице за контакт:
  Г-дин Temur Güzel
  машина за проект:
  A3224954 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу