EDGE BANDING MACHINE HOLZ HER TRIATHLON 1485 V

12.500 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
2003
Година на производство
Користени
Вид на понуда
Joensuu, Suomi
локација

машина за

тип на машина
EDGE BANDING MACHINE
Производител
HOLZ HER
модел
TRIATHLON 1485 V
Година на производство
2003
состојба
добар (користен)

Цената и локацијата

цена
12.500 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
Joensuu, SuomiФинска
повик

Преглед на

оглас проект
A3672439
последен пат ажурирани
на 04.04.2018
Гледано
35974 импресии
Прашањата

ОПИС

Good edge bander with premilling unit, glueing unit, cutting unit, top/bottom trimming unit, corner rounding unit, buffing unit. Machine still in use. Control panel screen changed to new one 2017
Bbm0iha9xx


Продавачот

Delmac Oy

Лице за контакт:Herr Jukka Pelkonen

Mäntykatu, 4

15150 Lahti, Finnland

Последна онлајн: Минатата недела

регистриран од: 2017

9 реклами на интернет

Delmac Oy is woodworking machine sales company located in Finland, country of wood and woodworking. Company is new, but experienced and it have big know how of all kind of woodworking machines, dust extraction plants, lacquering and laminating plants, schredders etc. Main works of Delmac Oy is to deliver woodworking solutions to Finland and Estonia. Also our company delivered new and second hand machines and lines to export all around the world and also we have now and then complete lines and plans under sale.

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: +358500354150 +358500354150
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  +358500354150 +358500354150
  Лице за контакт:
  Г-дин Jukka Pelkonen
  машина за проект:
  A3672439 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу