услуга профилот

Maschinenhandel Holzbearbeitungsmaschinen

Maschinenhandel Holzbearbeitungsmaschinen


Herr Ingo Schmücker

Alte Brandenburger Straße 2c
14793 Ziesar

Германија


Прикажи телефонски број

Firma Ingo Schmücker Holzbearbeitungsmaschinen.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3682174.jpg
Bandsaw Bäuerle
Band saw manufacturer BA type BS 800 4KW Roll diameter 800 mm Height 2500 mm Length 1500 mm Width 820 mm Cutting width 770 mm Cutting height 570 mm Blade length 5600 mm Uiamqt8 Table siz... повеќе »
2947123.jpg
Bevel-helical gear units
Bevel Helical gearboxes Manufacturer: Saxonia Type: WHH 120 Translation: 1-14.6 Top shaft diameter 55 mm Diameter of the shaft below 110 mm Dimensions Width: 1250 mm Overall width: 1050 mm hei... повеќе »
Испрати пребарување на Maschinenhandel Holzbearbeitungsmaschinen

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3682174.jpg
Bandsaw Bäuerle
Band saw manufacturer BA type BS 800 4KW Roll diameter 800 mm Height 2500 mm Length 1500 mm Width 820 mm Cutting width 770 mm Cutting height 570 mm Blade length 5600 mm Uiamqt8 Table siz... повеќе »
2947123.jpg
Bevel-helical gear units
Bevel Helical gearboxes Manufacturer: Saxonia Type: WHH 120 Translation: 1-14.6 Top shaft diameter 55 mm Diameter of the shaft below 110 mm Dimensions Width: 1250 mm Overall width: 1050 mm hei... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу