услуга профилот

IJZERON Machinehandel

IJZERON Machinehandel


Herr Ronald van Eldik

Kosmonaut 16
3824MK Amersfoort

Холандија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


IJZERON Machines is for 20 years a specialist in metallworking machinery. Whe buy and sell used and new machinery and complete company's

IJZERON Maschinen ist ihre partner fur werkzeugmaschinen. Wir kaufen und verkaufen einzeln maschinen und betriebs-iventare.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3692629.jpg
Servo electric pressbrake Safan SMK-K 50-2550 TS1
Pressure: 50 tons Bendinglength: 2550 mm Cnc: Y,X,X1,R,Z1,Z2 axes Bbswjj3ugv Closing table повеќе »
3692595.jpg
Pressbrake Cnc only 820 turninghours Safan SMK-L TS1
Pressure: 50 Tons Bendinglength; 2550MM Cnc Y,X axes Touch screen 08lsie7t Servo electric Only 820 running hours повеќе »
Испрати пребарување на IJZERON Machinehandel

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3692629.jpg
Servo electric pressbrake Safan SMK-K 50-2550 TS1
Pressure: 50 tons Bendinglength: 2550 mm Cnc: Y,X,X1,R,Z1,Z2 axes Bbswjj3ugv Closing table повеќе »
3692595.jpg
Pressbrake Cnc only 820 turninghours Safan SMK-L TS1
Pressure: 50 Tons Bendinglength; 2550MM Cnc Y,X axes Touch screen 08lsie7t Servo electric Only 820 running hours повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу