услуга профилот

GRAND FOREST AB

GRAND FOREST AB


Herr Rolans Jirgens

Gjuterigatan 28
652 21 94 Karlstadt

Шведска


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

Нашите врвни понуди
3593600.jpg
Log infeed line Ingvar Persson AB.
Log infeed to sawing line. Include crane- manipulator. Suitable for logs with diameter 100-500 mm and legth 2-6 meter . Bav3alvfma повеќе »
3561371.jpg
Planing line WACO 227
PLaning line Waco. Include package lift, double head resaw bandsawing machine AKE M72q2 infeed conveyors, boards stacker machine. повеќе »
3560007.jpg
cant sawing line Paris AB Catech 1000
Board length 2,4–6,1 m Board width (incoming) 90–500 mm Board thickness 16–55 mm Motor power for the saw box 110–160 kW Set works Servo cylinders with proportional valves Saw rpm 3 500 Saw dia... повеќе »
Испрати пребарување на GRAND FOREST AB

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3593600.jpg
Log infeed line Ingvar Persson AB.
Log infeed to sawing line. Include crane- manipulator. Suitable for logs with diameter 100-500 mm and legth 2-6 meter . Bav3alvfma повеќе »
3561371.jpg
Planing line WACO 227
PLaning line Waco. Include package lift, double head resaw bandsawing machine AKE M72q2 infeed conveyors, boards stacker machine. повеќе »
3560007.jpg
cant sawing line Paris AB Catech 1000
Board length 2,4–6,1 m Board width (incoming) 90–500 mm Board thickness 16–55 mm Motor power for the saw box 110–160 kW Set works Servo cylinders with proportional valves Saw rpm 3 500 Saw dia... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу