услуга профилот

GH-Tec Maschinenbau GmbH

GH-Tec Maschinenbau GmbH


Herr Bernhard Katzenschwanz

Westernacherstrasse 52
87719 Mindelheim

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на факс


hapfo ist eine der führenden Marken von Hand-, Kopier- und CNC-Drechselmaschinen weltweit und für seine Qualität und Zuverlässigkeit bekannt.
Seit 1975 wurden mehr als 5000 hapfo-Drechselmaschinen hier in Mindelheim am Standort der GH-Tec Maschinenbau GmbH hergestellt, die früher unter der selbständigen Verkaufsorganisation hapfo vertrieben wurden.
Seit 2014 ist nun Entwicklung, Produktion und Vertrieb der hapfo-Drechselbänke unter der GH-Tec Maschinenbau GmbH vereint.

Испрати пребарување на GH-Tec Maschinenbau GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу