услуга профилот

Baensch & Wippersteg GmbH

Baensch & Wippersteg GmbH


Herr Christoph Baensch

Rodendamm 11
28816 Stuhr

Германија


Прикажи телефонски број

Wir sind ein Recyclingunternehmen und haben einen Containerdienst.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3138390.jpg
Conveyor belts Stadler
Various conveyor belts of various lengths from 3m to 35m; Width 800mm and 1400mm; 3rmrgl3sw Drive power from 1.5 kW to 5.5 kW. Very well maintained, has been little used. Extremely stable built. ... повеќе »
3138388.jpg
Conveyor belts Stadler
Various conveyor belts of various lengths from 3m to 35m; Width 800mm and 1400mm; 3rmqtjrku Drive power from 1.5 kW to 5.5 kW. Very well maintained, has been little used. Extremely stable built. ... повеќе »
Испрати пребарување на Baensch & Wippersteg GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3138390.jpg
Conveyor belts Stadler
Various conveyor belts of various lengths from 3m to 35m; Width 800mm and 1400mm; 3rmrgl3sw Drive power from 1.5 kW to 5.5 kW. Very well maintained, has been little used. Extremely stable built. ... повеќе »
3138388.jpg
Conveyor belts Stadler
Various conveyor belts of various lengths from 3m to 35m; Width 800mm and 1400mm; 3rmqtjrku Drive power from 1.5 kW to 5.5 kW. Very well maintained, has been little used. Extremely stable built. ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу