услуга профилот

Jakob Becker Entsorgungs-GmbH

Jakob Becker Entsorgungs-GmbH


Herr Donald Betz

An der Heide 10
67678 Mehlingen

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

Entsorgungsunternehmen Jakob Becker Gruppe, gegründet 1898

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3510629.jpg
Mobile screenband press Roediger SSP
Mobile screen belt press for sewage sludge dewatering from company Roediger. 4 years ago functionally turned off. Sale without guarantee and warranty. Plant is located in a three-axle trailer with per... повеќе »
Испрати пребарување на Jakob Becker Entsorgungs-GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3510629.jpg
Mobile screenband press Roediger SSP
Mobile screen belt press for sewage sludge dewatering from company Roediger. 4 years ago functionally turned off. Sale without guarantee and warranty. Plant is located in a three-axle trailer with per... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу