услуга профилот

Micropress Kft.

Micropress Kft.


Herr Istvan Molnar

Kistokaji ut 5
3434 Mályi

Унгарија


Прикажи телефонски број

Нашите врвни понуди
3663608.jpg
Printing-Plate-Burning M.BABY
for 4 Plates max. Size 75 x 65 cm Bbkiambmxy повеќе »
Испрати пребарување на Micropress Kft.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3663608.jpg
Printing-Plate-Burning M.BABY
for 4 Plates max. Size 75 x 65 cm Bbkiambmxy повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу