услуга профилот

Mail Management GmbH

Mail Management GmbH


Herr Gerhard Baeyer

Wacholderweg 8
21423 Winsen / Luhe

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

Mail Management GmbH
Wacholderweg 8
21423 Winsen / L.

T. 04171/669256
F. 04171/669257
M. 0171/5177771
Herr Gerhard Baeyer

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3402137.jpg
shuttle feeder Buhrs (W+D) AS 25
88e28axazfeeder for Buhrs BB 300 / BB 300-10K (S7) possible to use with or without autoloader повеќе »
3605737.jpg
rotary feeder Buhrs (W+D) AT 25 / L (links)
Baznbpd92jrotary feeder AT 25 (left - colour turquoise) for Buhrs S5, for Buhrs S7 or 10-K with adapter повеќе »
3243406.jpg
intermediate transport GUK ZT 46
GUK intermediate transport ZT 46 Cg03xtgeo повеќе »
Испрати пребарување на Mail Management GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3402137.jpg
shuttle feeder Buhrs (W+D) AS 25
88e28axazfeeder for Buhrs BB 300 / BB 300-10K (S7) possible to use with or without autoloader
3605737.jpg
rotary feeder Buhrs (W+D) AT 25 / L (links)
Baznbpd92jrotary feeder AT 25 (left - colour turquoise) for Buhrs S5, for Buhrs S7 or 10-K with adapter
3243406.jpg
intermediate transport GUK ZT 46
GUK intermediate transport ZT 46 Cg03xtgeo
3204291.jpg
vacuum section Popp 3-Kanal
Ms80dvacuum section Popp 3-channels with chain synchronisation total length 3,50m belts 60mm high adjustable, with rolls, channles individually adjustable
3039417.jpg
rewinder Hunkeler RW6 Typ 7182 (50 Meter)
reduced of 50 meter 2usy8gizz
2658014.jpg
gathering section Buhrs CS 300
gathering section - can work as supply to wrapping systems or Buhrs inserting systems Ckun90o8 6 station base 6 rotation feeders AT 25 own drive (servo) d/v - pump
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу