услуга профилот

GPE Global Power Engineers

GPE Global Power Engineers


Herr Joost van Driel

Langestraat 18
4261AB WIJK EN AALBURG

Холандија


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3499209.jpg
Transformer 2000kVA 6kV to 400V France Transfo Dry cast resin
We have for sale: 1 x 2000kVA transformer Primary Voltage: 6000V / 10380V Secondary Voltage 400V 90m7u2d0j Type: Dry cast resin Connection: Dyn11 Uk: 6% In excellent clean working conditio... повеќе »
Испрати пребарување на GPE Global Power Engineers

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3499209.jpg
Transformer 2000kVA 6kV to 400V France Transfo Dry cast resin
We have for sale: 1 x 2000kVA transformer Primary Voltage: 6000V / 10380V Secondary Voltage 400V 90m7u2d0j Type: Dry cast resin Connection: Dyn11 Uk: 6% In excellent clean working conditio... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу