услуга профилот

Schott Maschinenbau

Schott Maschinenbau


Herr Benjamin Schott

Kulmbacherstraße 37
95362 Kupferberg

Германија


Прикажи телефонски број


Schott Maschinenbau Kupferberg

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3877128.jpg
Universal milling machine IMATEC FU-145
Sell universal milling machine IMATEC FU-145. Bdimsjuxii Machine has power and can be tested on the ground. Loading and shipping possible. Огласот е преведена автоматски... повеќе »
3875285.jpg
Carton sealing machine SOCO System T55
sell a used semi-automatic lid lock machine on. Brand SOCO system T55. Sale takes place under exclusion of any warranty, guarantee and return. Sale only to trade. V7ezm8sv Shipping via forward... повеќе »
3651529.jpg
CNC milling machine Mikron WF 41
Machine connected and can be tested. Was used by the predecessor as a training machine Bbgxqrwysj Machine has been little used in the last three years Machine cleaned and cleaned. The mac... повеќе »
Испрати пребарување на Schott Maschinenbau

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3877128.jpg
Universal milling machine IMATEC FU-145
Sell universal milling machine IMATEC FU-145. Machine has power and can be tested on the ground. Loading and shipping possible. Bdimsjuxii Огласот е преведена автоматски и може да се слу ...
3875285.jpg
Carton sealing machine SOCO System T55
sell a used semi-automatic lid lock machine on. Brand SOCO system T55. Sale takes place under exclusion of any warranty, guarantee and return. Sale only to trade. V7ezm8sv Shipping via forwarding Agency, buyer shall bear c ...
3651529.jpg
CNC milling machine Mikron WF 41
Machine connected and can be tested. Was used by the predecessor as a training machine Bbgxqrwysj Machine has been little used in the last three years Machine cleaned and cleaned. The machine can be visited. The tr ...
3813134.jpg
Drilling milling machine WEWAG Starmill
We offer here universal drilling and milling machine for sale. Machine has still a very good geometry, right linkslauf, feed in the X axis, drilling tailstock and Coolant pump. -2018 have been renewed the v-belts and a new Mituto ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу