услуга профилот

Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG

Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG


Herr Michael Joa

Trierer Straße 38
66663 Merzig

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс

други контакти

Herr Michael Joa
Geschäftsführer

+49(0)171 77 93 827

јазици: Deutsch

Frau Carina Neubauer
Büro

+49(0)6861 93 81 800 +49(0)6861 93 81 801 +49(0)151 611 044 79

јазици: Deutsch, Englisch

Firma Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG handelt seit über 10 Jahren mit Industriewaren aller Art.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3683816.jpg
Heavy duty pallet racking unbekannt
Height: 4.00 m Width 2.70 m depth 0.80 m 20 fields €40.00 per stand NET €40.00 per pair of traverse NET Gharfcopi Volume discounts possible! ALSO SMALL QUANTITIES POSSIBLE! Please con... повеќе »
3683815.jpg
Heavy duty pallet racking SSI Schäfer
Height: 4.50 m Width 2.70 m depth 0.85 m with pallet holder €45,00 per stand NET €45,00 per pair of traverse NET Volume discounts possible! Yms7uq2h ALSO SMALL QUANTITIES POSSIBLE! Pl... повеќе »
3683812.jpg
Heavy duty pallet racking SSI Schäfer
Height: 3.60 m Width 2.70 m depth 1,05 m 33 fields 2 pairs of traverse Dv8q9e €60.00 per stand NET €60.00 per pair of traverse NET Volume discounts possible! ALSO SMALL QUANTITIES POSSI... повеќе »
Испрати пребарување на Michael Joa Verwertungs GmbH & Co. KG

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3683816.jpg
Heavy duty pallet racking unbekannt
Height: 4.00 m Width 2.70 m depth 0.80 m 20 fields €40.00 per stand NET €40.00 per pair of traverse NET Gharfcopi Volume discounts possible! ALSO SMALL QUANTITIES POSSIBLE! Please con ...
3683815.jpg
Heavy duty pallet racking SSI Schäfer
Height: 4.50 m Width 2.70 m depth 0.85 m with pallet holder Yms7uq2h €45,00 per stand NET €45,00 per pair of traverse NET Volume discounts possible! ALSO SMALL QUANTITIES POSSIBLE! Pl ...
3683812.jpg
Heavy duty pallet racking SSI Schäfer
Height: 3.60 m Dv8q9e Width 2.70 m depth 1,05 m 33 fields 2 pairs of traverse €60.00 per stand NET €60.00 per pair of traverse NET Volume discounts possible! ALSO SMALL QUANTITIES POSSI ...
3683495.jpg
Heavy duty pallet racking SSI Schäfer
Pallet heavy load shelves Yjtr3irh Height: 4.00 m Width 2.70 m depth of 0.90 m 22 fields €45,00 per stand NET €45,00 per pair of traverse NET Volume discounts possible! ALSO SMALL QUA ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу