услуга профилот

Arth-Pax Kft

Arth-Pax Kft


Herr Arthúr Pálcza

Keresztúri út 208
1106 Budapest

Унгарија


Прикажи телефонски број

Very important to our company that all our production line and unit would work perfectly and that your investment would be a profitable basis for a successful business. Therefore, before your order we provide you the possibility of samples’ production from the raw material you choose.

If you want to be safe about investing, choose us, and by installing the production line with guarantee, over-training of operating personnel and sharing our production experiences we can help you make a successful business.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3211715.jpg
Pellet press Arth-Pax Ltd APM 500/30 compact
The APM 500/30 compact pellet press is suitable to produce pellets from sawdust, straw, energy grass, chicken manure etc., and also from industrial waste and biomass. It's also capable of making feed ... повеќе »
3218375.jpg
Pellet line Arth-Pax Ltd. APM 30/500
Our production line is suitable to produce pellets from sawdust, straw, energy grass, etc., and also from industrial waste and biomass. It's also capable of making feed pellet. You can also choose th... повеќе »
Испрати пребарување на Arth-Pax Kft

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3211715.jpg
Pellet press Arth-Pax Ltd APM 500/30 compact
The APM 500/30 compact pellet press is suitable to produce pellets from sawdust, straw, energy grass, chicken manure etc., and also from industrial waste and biomass. It's also capable of making feed ... повеќе »
3218375.jpg
Pellet line Arth-Pax Ltd. APM 30/500
Our production line is suitable to produce pellets from sawdust, straw, energy grass, etc., and also from industrial waste and biomass. It's also capable of making feed pellet. You can also choose th... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу