услуга профилот

AY-BACK Technik Bäckerei & Gastronomiemaschinen

AY-BACK Technik Bäckerei & Gastronomiemaschinen


Herr Zühtü Aydin

Porzer Str . 70 B
51107 Köln

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс

An- und Verkauf von gebrauchten Bäckereimaschinen

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3369585.jpg
Machine Jac ECP 450/9 Brotgatter / Brotschneidemaschine 9 mm
Uicbpshr повеќе »
3369586.jpg
Machine Jac ECM 450/11 / Brotschneidemaschine Automatik
Dlsbj9d2s повеќе »
3369584.jpg
Machine Jac / Brotschneidemaschine
Czillqtq повеќе »
Испрати пребарување на AY-BACK Technik Bäckerei & Gastronomiemaschinen

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3369586.jpg
Machine Jac ECM 450/11 / Brotschneidemaschine Automatik
Dlsbj9d2s
3369584.jpg
Machine Jac / Brotschneidemaschine
Czillqtq
3369585.jpg
Machine Jac ECP 450/9 Brotgatter / Brotschneidemaschine 9 mm
Uicbpshr
3369583.jpg
Machine MHS Schneidtechnik MHS GM 450 SB-Brotgatter 10 mm 400 V
Fn2ej9p
3369582.jpg
Machine MHS Schneidtechnik MHS GM 450 SB-Brotgatter 11 mm 400 V
Yrhh2o
3369581.jpg
Machine RÖSEN & ROBBERT 26 M Brotschneidemaschine Tischmo
Myahn
3369580.jpg
Machine Rösen & Robbert FG45010 Brotgatter /Brotschneidem
8uvvgh0dm
3369579.jpg
Machine / Brotschneidemaschine 10 mm Halbautomat
8uvu3wupl
3369578.jpg
Machine / Brotschneidemaschine auf Rollen Halbautomat 10
8uvutfo2k
3585593.jpg
Machine Wabäma WABÄMA WSG CLASSIC 460/10 10 mm 230 V
Fq0wvfz
3369574.jpg
Machine WABÄMA Automatik 10mm 380 V
Czfl9ylg
3369577.jpg
Machine / Brotschneidemaschine Tischgerät Halbautomat
8uvujujhj
3369575.jpg
Machine Treif DACHS Brotgatter / Brotschneidemaschine 9 mm 230 V
Uh9cdz9h
3369573.jpg
Machine WABÄMA Schnittomat Elektronik 460.10 / Brotschn
Fk2yrxf
3369572.jpg
Machine Wabäma WABÄMA SIGNA 460-10 Halbautomat 230 V
Vr2pte
3369571.jpg
Machine WABÄMA SIGNA 460.09 Halbautomat 9mm 230 V
Myahd
3369570.jpg
Machine WABÄMA SIGNA 460.10 Brotgatter / Brotschneidemasc
8uvsg3b2c
3369565.jpg
Machine WABÄMA WSG AXESS 460.10 Brotschneidemaschine 2
Uh3cybw7
3369568.jpg
Machine WABÄMA Super Automatik Brotschneidemaschine /
8uvrtzwta
3369566.jpg
Machine WABÄMA WSG AXESS 460.10 Brotschneidemaschine 2
Dlr2lhtk8
3369588.jpg
Machine DAUB 204-40-10 Halbautomat 380 V
8uvxsrhdu
100 Прикажи ја понуди ›
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу