услуга профилот

Metallbearbeitung Ulm e.U.

Metallbearbeitung Ulm e.U.


Herr Christian Ulm

Lechen, 14
Neuberg a.d.Mürz

Австрија


Прикажи телефонски број

Metallbearbeitung Ulm
Lohnfertigung und Maschinenhandel

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3594733.jpg
Band saw FORTE SBA 421S
Band saw machine Forte SBA421S in good condition with chips and coolant tray. G0r2rtn Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои греш... повеќе »
Испрати пребарување на Metallbearbeitung Ulm e.U.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3594733.jpg
Band saw FORTE SBA 421S
Band saw machine Forte SBA421S in good condition with chips and coolant tray. G0r2rtn Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои греш... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу