услуга профилот

Breton Deutschland Machine Tool GmbH

Breton Deutschland Machine Tool GmbH


Frau Ramona Füchtenhans

Riether Str. 41a
48317 Drensteinfurt

Германија


Прикажи телефонски број

Breton Deutschland Machine Tool GmbH
ist eine Tochter der Breton S.p.A / Italien, einem Werkzeugmaschinen- Hersteller seid 1963.
"Die die ein bisschen genauer hinsehen, entdecken viel viel mehr"

Оди на врвот понуди › 

Breton Deutschland Machine Tool GmbH
Нашите врвни понуди
3281094.jpg
BRETON MATRIX 800/2T K25 Breton S.p.A Matrix 800
Very little past Breton matrix 800 with new spindle 2016 and the following data: Year of construction: 2006 Kgekn8g Control: HEIDENHAIN 530 M Table size: 3,000 x 2,000 mm Traverse paths: X = 2,... повеќе »
Испрати пребарување на Breton Deutschland Machine Tool GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3281094.jpg
BRETON MATRIX 800/2T K25 Breton S.p.A Matrix 800
Very little past Breton matrix 800 with new spindle 2016 and the following data: Year of construction: 2006 Kgekn8g Control: HEIDENHAIN 530 M Table size: 3,000 x 2,000 mm Traverse paths: X = 2,... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Want to really stop the chat history?
Да Не
×
Machine Finder chat
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Chat window close