услуга профилот

FDT B.V.

FDT B.V.


Herr Bauke Lyklema

Harichsterdyk 2
8571 RL Harich

Холандија


Прикажи телефонски број

Frisian dairy trading B.V.

Contact number: +31653541803

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3456265.jpg
Silo 60.000 liter stainless steel H. Bauer 2293
Silo 60.000 liter and 85.000 liter stainless steel used to store hot water and/or whey not isolated and no stirring diameter: 2,90 and 3,20 meter hight: 9 meter and 10 meter Qmamez3j повеќе »
3376983.jpg
stainless steel tank 15.000 m3 isolated - -
Horizontal stainless steel tank with stirring and cleaning installation Jfb02gx isolated. 15.000 m3 FDT B.V. повеќе »
3376963.jpg
Stainless steel tank 20.000 m3 - -
Isolated stainless steel tank I9ddkwd with cleaning installation and stirring cooling/heating installation approximately 9 meters high diameter of 3 meters 20.000 m3 For more information call: +3... повеќе »
Испрати пребарување на FDT B.V.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3456265.jpg
Silo 60.000 liter stainless steel H. Bauer 2293
Silo 60.000 liter and 85.000 liter stainless steel used to store hot water and/or whey not isolated and no stirring diameter: 2,90 and 3,20 meter Qmamez3j hight: 9 meter and 10 meter
3376983.jpg
stainless steel tank 15.000 m3 isolated - -
Horizontal stainless steel tank with stirring and cleaning installation Jfb02gx isolated. 15.000 m3 FDT B.V.
3376963.jpg
Stainless steel tank 20.000 m3 - -
Isolated stainless steel tank I9ddkwd with cleaning installation and stirring cooling/heating installation approximately 9 meters high diameter of 3 meters 20.000 m3 For more information call: +3 ...
3376950.jpg
ALFA-LAVAL Homogenizer SHL 25 Bran + Luebbe GmbH West Germany SHL 25
Constructeur: Bran + Luebbe GmbH West Germany Alfa Laval SHL25 - Capacity 2.850 till 7.800 ltr/h by 250 bar. 8w0jubrrw FDT B.V.
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Want to really stop the chat history?
Да Не
×
Machine Finder chat
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Chat window close