услуга профилот

TKS Treude

TKS Treude


Herr Kai Kilian Kohlert

Zum Heilbach 15
57319 Bad Berleburg

Германија


Прикажи телефонски број


Wir sind ein mittelständischer Spritzgussbetrieb in Bad Berleburg.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3800138.jpg
Rental machinery ARBURG Mietmaschinen ARBURG
Have you can use also problems that lead times for new machines are very long and they therefore refuse orders or not? Bcr9rpw9kk To bridge the gap, simply rent a Mietmaschine with us! Our fitt... повеќе »
3749098.jpg
ARBURG 320S 500-150 incl. sprue picker!
1 x ARBURG 320S 500-150 incl. sprue picker! Year of construction: 1998 worm: 35mm 1 x core pulling, handling interface and tool heating Machine is now available! Bcdegmjrpk Огласот е п... повеќе »
Испрати пребарување на TKS Treude

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3800138.jpg
Rental machinery ARBURG Mietmaschinen ARBURG
Have you can use also problems that lead times for new machines are very long and they therefore refuse orders or not? Bcr9rpw9kk To bridge the gap, simply rent a Mietmaschine with us! Our fitt... повеќе »
3749098.jpg
ARBURG 320S 500-150 incl. sprue picker!
1 x ARBURG 320S 500-150 incl. sprue picker! Year of construction: 1998 worm: 35mm 1 x core pulling, handling interface and tool heating Machine is now available! Bcdegmjrpk Огласот е п... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу