услуга профилот

Weico GmbH

Weico GmbH


Herr Christof Weissteiner

Gewerbezone Ziggler 4
39040

Италија


Прикажи телефонски број

Konstruktion von Sondermaschinen
Maschinen- und Metallbau
Schweißarbeiten, Dreh- und Fräsarbeiten
Fertigung Metallerzeugnissen

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3542607.jpg
CNC Presetting Carpi LD 350
Machine for measurement for CNC machines Bahbdio98p Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3434191.jpg
Surface grinding machine Lodi T 50/25 A
Weight: 2000 kg Working range: x = 500 y = 250 Z-axis: magnetic pin bearing wave = 500 Mz9kp Grinding: 200 x 25 x 51 Speed: 2800 Огласот е преведена автоматски и мо... повеќе »
Испрати пребарување на Weico GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3542607.jpg
CNC Presetting Carpi LD 350
Machine for measurement for CNC machines Bahbdio98p Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3434191.jpg
Surface grinding machine Lodi T 50/25 A
Weight: 2000 kg Working range: x = 500 y = 250 Z-axis: magnetic pin bearing wave = 500 Mz9kp Grinding: 200 x 25 x 51 Speed: 2800 Огласот е преведена автоматски и мо... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Want to really stop the chat history?
Да Не
×
Machine Finder chat
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Chat window close