услуга профилот

NetMETAL

NetMETAL


Herr Ilias Papageorgiou

PAPAGEORGIOU 150
57200 Lagkadas Thessaloniki

Грција


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс

We are Netmetal company in Greece (www.netmetal.gr). We are a construction company that manufactures recycling equipment (containers, press containers, staticc compactor, waste transfer stations and other machinery using hydraulic installations).

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3441380.jpg
Container Roll on/off Hooklift NetMETAL C32
Container Roll on/off Hooklift from 18-40 cbm 9jslipdhe повеќе »
3441318.jpg
Skip Container 7-12 cbm NetMETAL SKA
Skip Container 7-12 cbm 9jryzggng повеќе »
3441231.jpg
Press Container NetMETAL PRG22
Volume container: 22m3 Length (without rear hook): 6800 mm Width x Height: 2550 x 2650 mm Height of opening: 1400 mm Volume/stroke: 1,5 m3 Hight of press ram: 700 mm Feed opening WxL: 1890 x 1400 mm ... повеќе »
Испрати пребарување на NetMETAL

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3441380.jpg
Container Roll on/off Hooklift NetMETAL C32
Container Roll on/off Hooklift from 18-40 cbm 9jslipdhe повеќе »
3441318.jpg
Skip Container 7-12 cbm NetMETAL SKA
Skip Container 7-12 cbm 9jryzggng повеќе »
3441231.jpg
Press Container NetMETAL PRG22
Volume container: 22m3 Length (without rear hook): 6800 mm Width x Height: 2550 x 2650 mm Height of opening: 1400 mm Volume/stroke: 1,5 m3 Hight of press ram: 700 mm Feed opening WxL: 1890 x 1400 mm ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу