Controlled holes stitch machine FRAMAR MBO T20

2002
Година на производство
Користени
Вид на понуда

машина за

тип на машина
Controlled holes stitch machine
Производител
FRAMAR
модел
MBO T20
Сериски број
0219/365
Година на производство
2002
состојба
добар (користен)

Цената и локацијата

повик барање цена

Преглед на

оглас проект
A3450051
последен пат ажурирани
на 15.03.2018
Гледано
18402 импресии
Прашањата

ОПИС

3 axes controlled holes stitch machine
M0o0d

Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.


Продавачот

Gerretsen Wijhe

Лице за контакт:Herr Ronald de Weerd

Industrieweg 7

8131 Wijhe, Niederlande

регистриран од: 2017

3 реклами на интернет

SCM Dealer
Gebraucht Maschinen

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: 0031 570523 318
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  0031 570523 318
  Лице за контакт:
  Г-дин Ronald de Weerd
  машина за проект:
  A3450051 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу