услуга профилот

Ratio Recycling Baden GmbH

Ratio Recycling Baden GmbH


Herr Karun Alesha

Zeppelinstr. 10
76474 Au am Rhein

Германија


Прикажи телефонски број


Ratio Recycling Baden GmbH aus Au am Rhein, zertifizierter Entsorgungsfachbetrieb

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3653252.jpg
2 rotary shears Lindemann RO 19-16
2 LINDEMANN rotary shears type RO 19-16, built in 1989 The following materials can be shredded: aluminum, copper, zinc, brass and possibly other metals wood, tires The rotary shears were disma... повеќе »
3631338.jpg
Ultrasonic cleaning tank Weber Ultrasonics SW3000/2540M
especially for cleaning heavily soiled weapons can also be used for all other ultrasound applications machine can be tested on site cleaning tests with steel pipes were successfully carried out For f... повеќе »
Испрати пребарување на Ratio Recycling Baden GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3653252.jpg
2 rotary shears Lindemann RO 19-16
2 LINDEMANN rotary shears type RO 19-16, built in 1989 The following materials can be shredded: aluminum, copper, zinc, brass and possibly other metals wood, tires The rotary shears were disma... повеќе »
3631338.jpg
Ultrasonic cleaning tank Weber Ultrasonics SW3000/2540M
especially for cleaning heavily soiled weapons can also be used for all other ultrasound applications machine can be tested on site cleaning tests with steel pipes were successfully carried out For f... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу