услуга профилот

Tischlerei Kaltenhauser

Tischlerei Kaltenhauser


Herr Peter Kaltenhauser

RÖMERSTRASSE 2c
6070 Ampass

Австрија


Прикажи телефонски број

Нашите врвни понуди
3470941.jpg
Long belt sander Felder Austria FS-2200
Fields FS 2200 Kaufjahr2005 Table height 300 mm Frame grinding device 500X700mm M2dg7 Belt length 6200 mm Bandlaufgeschw. 19m / sec Grinding length 2200 mm Grinding depth 800 mm Огласо... повеќе »
Испрати пребарување на Tischlerei Kaltenhauser

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3470941.jpg
Long belt sander Felder Austria FS-2200
Fields FS 2200 Kaufjahr2005 Table height 300 mm Frame grinding device 500X700mm M2dg7 Belt length 6200 mm Bandlaufgeschw. 19m / sec Grinding length 2200 mm Grinding depth 800 mm Огласо... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Want to really stop the chat history?
Да Не
×
Machine Finder chat
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Chat window close