услуга профилот

pvcmachine

pvcmachine


Frau Marketa Martynkova

Fibichova 17
77900 Olomouc

Република Чешка


Прикажи телефонски број

други контакти

Herr Prebre Dyli

јазици: Tschechisch, Deutsch, Slovakisch


Společnost zabývající se nákupem a prodejem strojů na plastová okna již 5let

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3672403.jpg
milling cutter ROTOX FWS 380
info viz foto Dygz7gt повеќе »
3670062.jpg
cleaner ROTOX EPA 378
the lawnmower Ssy3zo повеќе »
3658015.jpg
One-man welder Urban AKS 3610
welding machine for angle welding in the range of 30 ° -180 °. With strength optimization and heated welding crawler limitation 0.2 mm made of NIROSTA knives, on top and bottom. Two hand operation... повеќе »
Испрати пребарување на pvcmachine

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3672403.jpg
milling cutter ROTOX FWS 380
info viz foto Dygz7gt
3670062.jpg
cleaner ROTOX EPA 378
the lawnmower Ssy3zo
3658015.jpg
One-man welder Urban AKS 3610
welding machine for angle welding in the range of 30 ° -180 °. With strength optimization and heated welding crawler limitation 0.2 mm made of NIROSTA knives, on top and bottom. Two hand operation and Central control. Incl. F ...
3672653.jpg
cutter Max Striffler 2760
info viz foto Gcw92wn
3671526.jpg
Notching and transverse groove milling ROTOX SAF 363
* horizontal and vertical pneumatic tensioner Gdocopxhg * spray * Hydropneumatic milling feed * pneumatic height adjustment for milling cutters - 2 positions * for 90 ° notching
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу