услуга профилот

UDM Machinery Trading

UDM Machinery Trading


Frau Nevin Bushati

Donatou Dimoulitsa 15
49100

Грција


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


We offer: new, refurbished and used dairy equipment: feta cheese production lines, milk and cheese pasteurizers, yogurt pasteurizers, milk homogenizers, milk separators, cheese vats, mozzarella cookers and moulders, mozzarella packaging machines, milk pomps, curd pomps, milk cooling tanks, heat exchangers, juice and milk filling machines, cup filling and sealing machines, dosing machines, batch pasteurizers, ect.
We can cover your needs for pomp, valves and homogenizers spare parts for manufacturers like APV, INOXPA, CREPACO, GAULIN, ALFA LAVAL ect.

We are always looking for new partners and costumers giving us the opportunity for new cooperation and business relationship.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3474132.jpg
Milk Pasteurizer UDM
Milk and cheese milk pasteurizer Jupuwu Capacity : 10.000 lt/h Complete with degasser New control panel повеќе »
3478666.jpg
Milk seperator Frautech Andritz CA71T
Milk and cream seperator With touch screen control panel Capacity 7000-11.000 lt/h Elj7wavmk повеќе »
3478742.jpg
Butter packaging machine IMA
Machine with service Mt2row Filling range : 125 gr-500 gr Format avaliable 500 gr 1800 b/h повеќе »
Испрати пребарување на UDM Machinery Trading

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3474132.jpg
Milk Pasteurizer UDM
Milk and cheese milk pasteurizer Capacity : 10.000 lt/h Complete with degasser New control panel Jupuwu
3478666.jpg
Milk seperator Frautech Andritz CA71T
Milk and cream seperator With touch screen control panel Capacity 7000-11.000 lt/h Elj7wavmk
3478742.jpg
Butter packaging machine IMA
Machine with service Filling range : 125 gr-500 gr Mt2row Format avaliable 500 gr 1800 b/h
3478679.jpg
Milk seperator manual Westfalia Westfalia
9unxhpwqx Exellent condition Capacity : 1000-1500 lt/h
3478714.jpg
Butter packaging machine IMA
Machine with service Filling range : 125 gr-500 gr Format avaliable 500 gr 1800 b/h Crfcp7n0
3478756.jpg
Butter packaging machine IMA
Machine In very good condition Filling range from 125-500 gr Capacity : 1800 b/h Elkyqkpxe
3478882.jpg
Milk homogenizer Niro Soavi
Milk homogenizer with two stage Niro Soavi Yrkstc Capacity: 6000 lt/h
3478874.jpg
butter churn Roversi
Csuymbs0 Butter churn Roversi Capacity 700 lt With homogenization system inside
3668298.jpg
Fresh milk and cream pasteurizer COMAT milk - 6000 LT/H - cream -3000 lt/h
Bbltwdl8sk Milk and cream pasteurizer Brand : Comat Capacity:6000 lt/h milk and 3000 lt/h cream In ecxellent condition Price:25.000 euro
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу