услуга профилот

Danina Line SRL

Danina Line SRL


Herr Cristian -Florin Carp

Podul Inalt nr .4
73002 VASLUI / ROMANIA

Романија


Прикажи телефонски број

Compania Danina Line fondata in 2002 , marca de traditie din Romania !

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3486476.jpg

We sell our textile printing machine KORNIT STORM II product Kornit year 2014 / 04. The pressure inspired by rich colors and high attention to detail with innovative process including an integrated au... повеќе »
Испрати пребарување на Danina Line SRL

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3486476.jpg

We sell our textile printing machine KORNIT STORM II product Kornit year 2014 / 04. The pressure inspired by rich colors and high attention to detail with innovative process including an integrated au... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу