услуга профилот

Conaxet AB

Conaxet AB


Herr Bengt Soring

Strandvagen 2
69 74 Hammar

Шведска


Прикажи телефонски број

Offering furnace technology for foam glass manufacturing

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3513624.jpg
Transformer 415 V ABB/Siemens
Few operating hours Bbyeqiiy We also have a Siemens rectifier повеќе »
Испрати пребарување на Conaxet AB

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3513624.jpg
Transformer 415 V ABB/Siemens
Few operating hours Bbyeqiiy We also have a Siemens rectifier повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Want to really stop the chat history?
Да Не
×
Machine Finder chat
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Chat window close