услуга профилот

Fazelian & Seifert Industrietechnik Export GmbH

Fazelian & Seifert Industrietechnik Export GmbH


Herr Harald Seifert

Arnsdorfer Weg 5a
01900 Großröhrsdorf

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

Handel mit gebrauchter Industrietechnik, Antriebstechnik, Hebezeuge, Kompressoren, Pumpen, Schaltelektronik

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3618016.jpg
Compressor KAESER SK19
KAESER SK 19. 11 kW 10bar 1,75qm / min Ft2xhkbha повеќе »
Испрати пребарување на Fazelian & Seifert Industrietechnik Export GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3618016.jpg
Compressor KAESER SK19
KAESER SK 19. 11 kW 10bar 1,75qm / min Ft2xhkbha повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу