услуга профилот

Van der Wekken Grafische Machines BV

Van der Wekken Grafische Machines BV


Herr Remco Wachter

De Kolk 54
8255 PE Swifterbant

Холандија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

Van der Wekken Grafische Machines BV guarantees the purchase and sale, service and related activities of graphic machinery. We are the representatives of the large, well-known brands.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3705326.jpg
CMC Pratica
3 sheetfeeders; 1 shuttle feeder; Delivery; Pump; 10.000 p/hour; Min. Format 80 x 110 MM; Gni2uofho Max. Format 250 x 350 MM; повеќе »
Испрати пребарување на Van der Wekken Grafische Machines BV

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3705326.jpg
CMC Pratica
3 sheetfeeders; 1 shuttle feeder; Delivery; Pump; 10.000 p/hour; Min. Format 80 x 110 MM; Gni2uofho Max. Format 250 x 350 MM; повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу