услуга профилот

KAMILA

KAMILA


Herr Krzysztof Paciorek

BIAŁOŁĘCKA 350
03-253 WARSZAWA

Полска


Прикажи телефонски број

Firma zajmuję się naprawą i sprzedażą maszyn masarskich.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3578518.jpg
Ulma Pacific flowpack packing machine Hiszpania PACYFIK BF
Ulma Pacific flowpack packing machine. Barprspsmw The machine is used, very good technical condition повеќе »
3581368.jpg
MEAT SEPARATOR LIMA, FRANCJA RS70S
The machine is completely renovated, very good technical condition. Baskc8guny повеќе »
3578538.jpg
VACUM TUMBLER Lutetia T4 Francja T4
Barpxrhc7kVACUM TUMBLER Lutetia T4 Used machine. повеќе »
Испрати пребарување на KAMILA

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3578518.jpg
Ulma Pacific flowpack packing machine Hiszpania PACYFIK BF
Ulma Pacific flowpack packing machine. The machine is used, very good technical condition Barprspsmw
3581368.jpg
MEAT SEPARATOR LIMA, FRANCJA RS70S
The machine is completely renovated, very good technical condition. Baskc8guny
3578538.jpg
VACUM TUMBLER Lutetia T4 Francja T4
Barpxrhc7kVACUM TUMBLER Lutetia T4 Used machine.
3578533.jpg
KS 750 VACUM MIKSER NIEMCY 750 VACUM
The machine is used. E88p3zf
3578503.jpg
MS 2021 VACUM TUMBLER machine Francja MS 2021
The machine is used, very good technical condition. Ewamuah
3578461.jpg
Wolf machine Magurit 425 DE Magurit 425
M8mg7Machine for grinding frozen meat MAX DIMENSIONS: 400X900X150. Very good technical condition.
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу