услуга профилот

Zvirex, Tržič, d.o.o.

Zvirex, Tržič, d.o.o.


Herr Damjan Mežnar

Cesta na Loko 21
4290 Tržič

Словенија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


Нашите врвни понуди
3738910.jpg
High speed auto lathe Hoffmann HA15 Kleim & Ungerer HA 15
6 machines with full equipment. Max. diameter 15mm. Bcafkd8ma8 повеќе »
3736762.jpg
FLAT GRINDING MACHINE Kikinda URB-750
X = 750 mm Y = 350 mm Ss0770 Z = 300 mm The machine can be visited ensuing Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки п... повеќе »
Испрати пребарување на Zvirex, Tržič, d.o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3738910.jpg
High speed auto lathe Hoffmann HA15 Kleim & Ungerer HA 15
6 machines with full equipment. Max. diameter 15mm. Bcafkd8ma8 повеќе »
3736762.jpg
FLAT GRINDING MACHINE Kikinda URB-750
X = 750 mm Y = 350 mm Ss0770 Z = 300 mm The machine can be visited ensuing Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки п... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу