услуга профилот

Onexim Maszyny

Onexim Maszyny


Herr Karol Poremba

Czereśniowa 13
63-620 TRZCINICA

Полска


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3813405.jpg
BIESSE ROVER C BIESSE ROVER C
configuration on request D32dvxe7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3812360.jpg
IMA ADVANTAGE 700 IMA ADVANTAGE 700
configuration on request Bcvrl7zyai Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3811397.jpg
Polymac ERGHO 6 Polymac ERGHO 6
configuration na Aufrage Bcvim77ogf Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на Onexim Maszyny

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3813405.jpg
BIESSE ROVER C BIESSE ROVER C
configuration on request D32dvxe7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3812360.jpg
IMA ADVANTAGE 700 IMA ADVANTAGE 700
configuration on request Bcvrl7zyai Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3811397.jpg
Polymac ERGHO 6 Polymac ERGHO 6
configuration na Aufrage Bcvim77ogf Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3807918.jpg
Morbidelli author 644S Morbidelli Author 644s
more info at Aufrafge Bcuiadszno Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3807907.jpg
Euro + Spanex Schucko+ Spanex
Extraction + briquetting machine + installation The price does not include dismantling and loading Bcuh30v2rd Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки п ...
3806454.jpg
IMA BIMA IMA 210
bohragregat to renovation B3dryu9w Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3806199.jpg
IMA COMBIMA IMA COMBIMA
Machine configuration and prices on request Bctx9z7slx Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3800790.jpg
Weinig UNIMAT 500 + Friulmac Weinig Unimat 500
line: Weinig + Friulmac feeder with cutting saw A series of Planer heads Bcsftzvtow Production year Unimat 2010 FRIULMAC-2011 exact configuration on request Огласот е преведена автоматски и мо ...
3745462.jpg
SAOMAD TITANIUM SAOMAD TITANIUM
Number 1 slot spindles Number profile spindles 3 Slotted spindle length mm 320 Profile spindle length mm 320 Spindle stroke adjustable Yes Equipped for Umfälzen Yes PC control HSK technology Yes Horizontal spindles 1 Get ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу