услуга профилот

creamaster oy

creamaster oy


Herr kimmo kankare

Pursimiehenkatu 8
24241 Salo

Финска


Прикажи телефонски број


Creamaster Oy is established in 2002 and is dealing sheet metal machinery and making service mainly on Amada sheetmetal machinery and lasers. htpps://creamaster.fi

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3614992.jpg
Cutting laser with automation Amada/LKI LC 2415 aIII 4 kW
laser capacity: 4 kW control: Fanuc AF 4000E running hours: 83000 h total power requirement: 72kVA kW Weight approx.: 7700 kg Dimensions (l x w x h) approx.: 5745 x 2630 x 2271 mm Description: i... повеќе »
3615278.jpg
car type furnace sarlin
Car-type furnace/heat treatment owen with 2 cars and 650 celsius max temperature. Ba3f37gnjo повеќе »
3615241.jpg
shear Promecam BRG 4000A
heavy duty 4m shear in full working condition. M9qej повеќе »
Испрати пребарување на creamaster oy

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3614992.jpg
Cutting laser with automation Amada/LKI LC 2415 aIII 4 kW
laser capacity: 4 kW control: Fanuc AF 4000E running hours: 83000 h total power requirement: 72kVA kW Weight approx.: 7700 kg Dimensions (l x w x h) approx.: 5745 x 2630 x 2271 mm Description: i... повеќе »
3615278.jpg
car type furnace sarlin
Car-type furnace/heat treatment owen with 2 cars and 650 celsius max temperature. Ba3f37gnjo повеќе »
3615241.jpg
shear Promecam BRG 4000A
heavy duty 4m shear in full working condition. M9qej повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу