услуга профилот

stelicorte sa

stelicorte sa


Herr Pedro Oliveira

Rua Lameirão nº 68
4505 -727 Argoncilhe

ПортугалијаНашите врвни понуди
3640775.jpg
Universal Mida Mida ( portugal ) universal
very simple to operate No technology = no breakdown 6 diferente operations in one single machine Fully recondicioned in our company -as new L2yafs0h повеќе »
3640772.jpg
Vertical Milling Machine Herbert No.47 Herbert No.47
Table length 1828.8 mm Table width 431.8 mm Max load on table Vsdyoe Spindle taper 50 ISO Max. spindle speed 1525 rpm Spindle motor power 11.2 kW повеќе »
3640762.jpg
rolling machine VOLLMER VWM Vollmer VWM
bandsaws up to 206mm Very good conditions Ssyaf0 Rols habe been recondicioned for perfect band saw tension повеќе »
Испрати пребарување на stelicorte sa

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3640775.jpg
Universal Mida Mida ( portugal ) universal
very simple to operate No technology = no breakdown 6 diferente operations in one single machine Fully recondicioned in our company -as new L2yafs0h
3640772.jpg
Vertical Milling Machine Herbert No.47 Herbert No.47
Vsdyoe Table length 1828.8 mm Table width 431.8 mm Max load on table Spindle taper 50 ISO Max. spindle speed 1525 rpm Spindle motor power 11.2 kW
3640762.jpg
rolling machine VOLLMER VWM Vollmer VWM
bandsaws up to 206mm Ssyaf0 Very good conditions Rols habe been recondicioned for perfect band saw tension
3640741.jpg
Multiblade saw Gabbiani SA300 Gabbiani SA300
Feeding carpet 300 mm Max saw blade diameter 350mm Najbf
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу