услуга профилот

Domestav trend

Domestav trend


Herr Oskar Špavor

Špitálka 23
60200 / Brno

Република Чешка


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

Donestav trend , založena v roce 2014, zabýváme se výrobou textilních odsávacích pytlů (tkaných vaků).

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3624073.jpg
Bag on sawdust vacuuming wood waste Domestav
Our company is engaged in the production of bags for dust extraction and piece waste. We produce classic sawdust bags or sack bags with viewfinder. We are tailor-made. In the Czech Republic we produce... повеќе »
Испрати пребарување на Domestav trend

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3624073.jpg
Bag on sawdust vacuuming wood waste Domestav
Our company is engaged in the production of bags for dust extraction and piece waste. We produce classic sawdust bags or sack bags with viewfinder. We are tailor-made. In the Czech Republic we produce... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу