услуга профилот

Dickhaut GmbH

Dickhaut GmbH


Herr Jens Gengnagel

Hermann-Bössow-Str. 10
23843 Bad Oldesloe

Германија


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3728966.jpg
GEA/CFS 450
Gufa7clkg MC control max. product dimensions: L=800mm B= 240mm x H= 150mm cutting thickness 0,4-40mm outfeed conveyor new knife rotor new bearings повеќе »
3652062.jpg
cooling tumbler Ulbricht 8000ltr.
Siemens SPS control Ssylg8 incl. vacuumpump 100m³ повеќе »
3652050.jpg
cutter Kilia 90ltr.
Bbg3l0llws machine compl. stainless steel 2 knife-speeds 2 bowl-speeds 2 mixing speeds emptier повеќе »
Испрати пребарување на Dickhaut GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3728966.jpg
GEA/CFS 450
Gufa7clkg MC control max. product dimensions: L=800mm B= 240mm x H= 150mm cutting thickness 0,4-40mm outfeed conveyor new knife rotor new bearings повеќе »
3652062.jpg
cooling tumbler Ulbricht 8000ltr.
Siemens SPS control Ssylg8 incl. vacuumpump 100m³ повеќе »
3652050.jpg
cutter Kilia 90ltr.
Bbg3l0llws machine compl. stainless steel 2 knife-speeds 2 bowl-speeds 2 mixing speeds emptier повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу