услуга профилот

Martina Voigt

Martina Voigt


Frau Martina / Friedbert Voigt / Voigt

Immenweg 29
33415 Verl

Германија


Прикажи телефонски број


nebenberuflicher Handel mit gebrauchten Maschinen-teilen und Geräten aus stillgelegten CD und DVD Produktionsanlagen

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3655658.jpg
Yushin collection robot DRD Yushin DRD
used Bbh79c7whk Yushin DRD high-speed removal robot / harvesting tool Removal time 0.2 seconds complete with control and cable set Огласот е преведена автоматски и м... повеќе »
3633283.jpg
Temperature controller 140 ° C Wittann Tempro2 140°C
used equipment 2 cooling / heating circuits up to 7 bar pressure 9 kw heating capacity Max temperature 150 ° c. Cuoluad Огласот е преведена автоматски и може д... повеќе »
Испрати пребарување на Martina Voigt

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3655658.jpg
Yushin collection robot DRD Yushin DRD
used Bbh79c7whk Yushin DRD high-speed removal robot / harvesting tool Removal time 0.2 seconds complete with control and cable set Огласот е преведена автоматски и м... повеќе »
3633283.jpg
Temperature controller 140 ° C Wittann Tempro2 140°C
used equipment 2 cooling / heating circuits up to 7 bar pressure 9 kw heating capacity Max temperature 150 ° c. Cuoluad Огласот е преведена автоматски и може д... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу