услуга профилот

KAMAL Handels GmbH

KAMAL Handels GmbH


Herr KAMAL Bouaouaja

Gewerbestrasse 3
8750 Judenburg

Австрија


Прикажи телефонски број


SANDWICHPANEELE HANDEL
BAUMATERIAL HANDEL
WERKZEUG und Ersatzteile
Lagerregale
Stahlhallen
Belchbearbeitung
AUKTIONEN jeder Art

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3744215.jpg
Concrete walls / Hall construction
Walls insulated precast concrete products M2zgvn0x 5 PCs. to 4.45 m long, 2.7 m height Thickness 20 cm insulation more walls with similar dimensions available. Sale only on advance paymen... повеќе »
3641850.jpg
Sandwich panels for Hall construction
Sandwich panels for wall and roof 2 choice different strengths eg. 30/40/50/60/80/100/120/140/160/200 mm Bbd7l9scx0 also fire protection panels with mineral wool Minimum order quantity m2 - is... повеќе »
3637403.jpg
Doppelabcoiler Forstner
Doppelabcoiler per 1000 kg Forstner Dygy2a2 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на KAMAL Handels GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3744215.jpg
Concrete walls / Hall construction
Walls insulated precast concrete products M2zgvn0x 5 PCs. to 4.45 m long, 2.7 m height Thickness 20 cm insulation more walls with similar dimensions available. Sale only on advance paymen... повеќе »
3641850.jpg
Sandwich panels for Hall construction
Sandwich panels for wall and roof 2 choice different strengths eg. 30/40/50/60/80/100/120/140/160/200 mm Bbd7l9scx0 also fire protection panels with mineral wool Minimum order quantity m2 - is... повеќе »
3637403.jpg
Doppelabcoiler Forstner
Doppelabcoiler per 1000 kg Forstner Dygy2a2 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу