услуга профилот

Stilles

Stilles


Frau Milana Franklin

Koci Ivana 6a
21000 Novi Sad

Србија


Прикажи телефонски број

We are the company from Serbia.
Producers of kitchen worktops., the wholesalers of chipboard material, and furniture makers.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3691098.jpg
Electric lift table NU-LIFT HW4008-1800x3000 with roller platform
Stationary Lift Table 4T Platform Size:1800X3000MM lifting height: 350mm-1300mm Bbsibbeo00 with roller platform Voltage:380V/50HZ Plug:No повеќе »
3672795.jpg
sanding machine
The width of roller is 1200mm Vf8wxcs2 повеќе »
3672788.jpg
machine for cutting the edgebandings TANGHELLINI
For any details about the machine, please send us an email or call us. Bbm7qhllgu повеќе »
Испрати пребарување на Stilles

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3691098.jpg
Electric lift table NU-LIFT HW4008-1800x3000 with roller platform
Bbsibbeo00 Stationary Lift Table 4T Platform Size:1800X3000MM lifting height: 350mm-1300mm with roller platform Voltage:380V/50HZ Plug:No
3672795.jpg
sanding machine
The width of roller is 1200mm Vf8wxcs2
3672788.jpg
machine for cutting the edgebandings TANGHELLINI
For any details about the machine, please send us an email or call us. Bbm7qhllgu
3649743.jpg
Edgebanding BRANDT KDF530C
Edgebanding machine with premilling thickness of the edgebands from 0,4 - 2mm granulate glue system last 10 years operated only for 0,4mm thick PVC edgeband first owners with all the documentation ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу