услуга профилот

SIA "Buvtrade"

SIA "Buvtrade"


Herr Dmytro Rosseiskov

Kalnciema iela 78
1046 LV- / Riga, Latvia.

Летонија


Прикажи телефонски број


SIA "Buvtrade" is an official representative of the factories manufacturing reinforcement steel processing and stone crushing equipment.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3745078.jpg
Portable rebar cutting machine. Taeyeon TYC-HD25B
Brand new with manufacturer warranty. Bcb8ykszbw Made in South Korea, high quality machine. Portable rebar cutting machine. d.10 (3 pieces) - d.25mm (1 piece) Please request. We have more... повеќе »
3745073.jpg
Rebar shear / Rebar cutting machine Taeyeon TYC-HD42A
The brand-new machine made in Korea with original manufacturer warranty. V2yd7r CE approval / Blade size 100mm. Reinforcement steel cutting machine: diameters 10mm-42mm. Can cut 9 pieces ... повеќе »
Испрати пребарување на SIA "Buvtrade"

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3745078.jpg
Portable rebar cutting machine. Taeyeon TYC-HD25B
Brand new with manufacturer warranty. Bcb8ykszbw Made in South Korea, high quality machine. Portable rebar cutting machine. d.10 (3 pieces) - d.25mm (1 piece) Please request. We have more... повеќе »
3745073.jpg
Rebar shear / Rebar cutting machine Taeyeon TYC-HD42A
The brand-new machine made in Korea with original manufacturer warranty. V2yd7r CE approval / Blade size 100mm. Reinforcement steel cutting machine: diameters 10mm-42mm. Can cut 9 pieces ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу