услуга профилот

Projekt & Qualitäts Management

Projekt & Qualitäts Management


Herr Wilfried Klewer

Ratsbruch 24
33106 Paderborn

Германија


Прикажи телефонски број

Нашите врвни понуди
3713031.jpg
Metallkraft MKS 400L
Ncpuh повеќе »
3713030.jpg
MHG Glasmaster GMA 2000S/4 255 1703/2.2
Bbyujjalyg повеќе »
3713029.jpg
Stürmer Maschinen GmbH OPTImill BF30 Vario MK3 / 230V / 1PhFräs
Bbyui9pgef повеќе »
Испрати пребарување на Projekt & Qualitäts Management

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3713031.jpg
Metallkraft MKS 400L
Ncpuh
3713030.jpg
MHG Glasmaster GMA 2000S/4 255 1703/2.2
Bbyujjalyg
3713029.jpg
Stürmer Maschinen GmbH OPTImill BF30 Vario MK3 / 230V / 1PhFräs
Bbyui9pgef
3708319.jpg
Heavy load shelving
2 heavy cargo racks, b3, 4 m x t1, 4 m x h3, 6 m, 2, 5T per shelf, 4 boxes per shelf Bbxinjndy9 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои ...
3708310.jpg
TABLE MILLING MACHINE Elektra Beckum TF900
Very good profile milling machine with accessories. is now available on euro pallet Bbxiktsrew Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои ...
3708306.jpg
Sheet metal shears Stürmer Maschinen GmbH metallkraft MTBS 2550-25
Sheet metal shears for fine sheets up to 2.5mm; 2.5m cutting length; Rear protective device with photocell. Currently used for aluminum sheet up to 1mm. Extended edition in front of stainless steel ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу