услуга профилот

Matkowski

Matkowski


Herr Ireneusz Matkowski

Domaželice 177
75115 Domaželice

Република Чешка


Прикажи телефонски број

Dobrý den,
jako obchodní firma zabývající se likvidací provozoven, nákupem a prodejem kovoobráběcích a tvářecích strojů poptáváme nepotřebné stroje z Vaší firmy.
Za případné nabídky děkujeme.
S přáním pěkného dne
I.Matkowski
Tel:00420 775 757 899
Email: strojematkowski@seznam.cz

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3667445.jpg
Vyvrtavačka TOS WHN 13
Wyvrtavačka WHN 13 Tuejeptv Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3667441.jpg
heavy lathe SUA tos SUA 100/3000P
Heavy Lathe SUA100P/3000 Nbddr Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3667435.jpg
Lathe models Skoda S50
Wooden lathe diameter 1500 spins Tubjyxll Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на Matkowski

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3667445.jpg
Vyvrtavačka TOS WHN 13
Wyvrtavačka WHN 13 Tuejeptv Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3667441.jpg
heavy lathe SUA tos SUA 100/3000P
Heavy Lathe SUA100P/3000 Nbddr Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3667435.jpg
Lathe models Skoda S50
Wooden lathe diameter 1500 spins Tubjyxll Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3667427.jpg
Vyvrtavačka TOS W100A
Vyvrtavačka W 100A machine status dobry Bbllsq20ld Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу