услуга профилот

Zakład Poligraficzny Andrzej Połać

Zakład Poligraficzny Andrzej Połać


Frau Justyna Połać-Piątek

Piłsudskiego 1a
42-256 Olsztyn koło Częstochowy

Полска


Прикажи телефонски број

Drukarnia, sprzedaż bez pośredników.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3667676.jpg
5 Colour Offset Printing Machine Man Roland 505 OB LV
Roland 505 OB LV NEW PRICE Gckhca2g3 Max sheet format 530x740mm, minimum sheet size 260x400mm Equipment: varnish mixer, Quick Change Coating, IR drying, densitometric printing control system, ... повеќе »
Испрати пребарување на Zakład Poligraficzny Andrzej Połać

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3667676.jpg
5 Colour Offset Printing Machine Man Roland 505 OB LV
Roland 505 OB LV NEW PRICE Gckhca2g3 Max sheet format 530x740mm, minimum sheet size 260x400mm Equipment: varnish mixer, Quick Change Coating, IR drying, densitometric printing control system, ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу