услуга профилот

Aluminiumtechnik Schubert

Aluminiumtechnik Schubert


Herr Jürgen Schubert

Moltkestr. 25
42799 Leichlingen

Германија


Прикажи телефонски број

Wegen Firmenauflösung, einige Maschinen zu verkaufen.
Metallverarbeitungsfirma in 42799 Leichlingen

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3708315.jpg
Under floor saw /.
used under floor saws, Sägeblattdurchm.ca. 250 mm, laterally adjustable Visit required Cnofrzi2 Огласот е преведена автоматски и може да се случи неко... повеќе »
3708312.jpg
Hamlet Praktikus Weiler Praktikus
used lathe Hamlet, 12 x changer, outlet = 40 mm, Chuck diameter 160 mm, in addition a Collet Chuck, Bosch control... Dv9i3y Visit required Огласот е преведена автоматски ... повеќе »
3708307.jpg
Machining center Heckler & Koch BA22 Heckler & Koch BA 22
used BA 22, x = 1450, 350 = y, z = 300, change editing, 4.Achse, conveyors,... Bbxijw9ait Site 42799 Leichlingen Visit required Огласот е преведена автоматски и мож... повеќе »
Испрати пребарување на Aluminiumtechnik Schubert

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3708315.jpg
Under floor saw /.
used under floor saws, Sägeblattdurchm.ca. 250 mm, laterally adjustable Visit required Cnofrzi2 Огласот е преведена автоматски и може да се случи неко... повеќе »
3708312.jpg
Hamlet Praktikus Weiler Praktikus
used lathe Hamlet, 12 x changer, outlet = 40 mm, Chuck diameter 160 mm, in addition a Collet Chuck, Bosch control... Dv9i3y Visit required Огласот е преведена автоматски ... повеќе »
3708307.jpg
Machining center Heckler & Koch BA22 Heckler & Koch BA 22
used BA 22, x = 1450, 350 = y, z = 300, change editing, 4.Achse, conveyors,... Bbxijw9ait Site 42799 Leichlingen Visit required Огласот е преведена автоматски и мож... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу